MENU

Jak dělat nabídky, kterým poptávající neodolá

Zpět12. 9. 2017
V minulém článku jsme se společně podívali na to, jak psát úspěšné poptávky. Zjistili jsme, že nejde o nic složitého, a stejně tomu tak bude i v případě psaní nabídek.

Co musí každá nabídka obsahovat
Klíčové je uvést termín a cenu. Termín se uvádí ve dnech. Pokud uvedete například 25 dní, tento čas začne běžet až poptávající poptávku uhradí.

Co se týče strukturování nabídky, doporučujeme psát nabídku v bodech (bod na řádek, bez pomlčky na začátku) a takovýmhle způsobem vypsat obsah nabídky. Zakazník tak přehledně uvidí, co vše za navrhovanou cenu dostane. Chcete poptávajícímu přidat pár benefitů? Skvěle! Nezapomeňte je zmínit. Pomohou Vám dostat se o krok vpřed vůči Vaší konkurenci.

Pokud navrhujete vyšší cenu, než jsou očekávaní poptávajíciho, nezapomeňte si ji v nabídce obhájit a vysvětlit, proč je tomu tak.

Reference a odkazy na webové stránky
Do nabídek na sebe neuvádějte přímý kontakt, ani odkazy na webové stránky, tyto informace má poptávající k dispozici kliknutím na Váš profil (nezapomeňte si ho vyplnit). Můžete zmínit reference, také však doporučujeme vyplnit si raději podrobně svůj profil dodavatele.


Poptávajíci se už těší na Vaše nabídky!

Líbil se ti článek? Sdílej jej.